Taneční swingový a benefiční galavečer
Šlechtická sídla
Galavečer v Dubu

   

.
 

4. ročník ŠLECHTICKÁ SÍDLA V SOUZNĚNÍ ...
 

Je série tří hudebních večerů konaných v sídlech šlechtických rodů

Smyslem těchto večerů je rozšířit nabídku klasických prohlídek hradů a zámků a tak dát možnost široké veřejnosti vnímat tyto historické prostory i jinak a to v podobě mimořádných cca tříhodinových  společenských  setkáních, které jsou obohaceny o ochutnávku kvalitních vín, o hudební vystoupení v podobě koncertu, či recitálu osobností naší hudební scény a to různých hudebních žánrů.  Po skončení koncertu na hosty čeká večerní komentovaná prohlídka objektu. Každé setkání doprovází majitel daného objektu, který hosty seznámí z historií svého rodu a s historií zámku.

 

Letošní zámecké putování odstartujeme 24.7.2021  na malebném zámku Doudleby nad Orlicí, na kterém   vystoupí   Jiří   Škorpík,  David   Uličník  s   jejich   výjimečným hudebním  projektem In Concerto, které nabízí repertoár opravdových hudebních skvostů.
Druhý večer se potkáme na zámku Kačina  v sobotu 7.8. 2021. Zde se večer ponese v rytmu swingu a to v podání našeho v současné době nejlepšího swingového zpěváka Jana Smigmatora.
Třetí, závěrečný večer proběhne  11.9. 2021 na zámku Karlova Koruna. Zde si přijdou na své milovníci operního zpěvu. Svým mocným basbarytonem udělá pomyslnou hudební tečku za letošním ročníkem skvělý Adam Plachetka.


I v letošním roce budou Šlechtická sídla v souznění…. pomáhat.
Tento rok bude představen a podpořen Nadační fond předčasně narozených dětí a jejich rodin.
 
Vzhledem k pestrosti účinkujících je letošní vstupné odstupňováno takto:

Doudleby nad Orlicí – základní vstupné 550,-Kč, VIP vstupné 1050,-Kč

Kačina – základní vstupné 650,-Kč, VIP vstupné 1150,-Kč

Karlova Koruna – základní vstupné 750,-Kč, VIP vstupné 1250,-Kč

Zakoupením VIP vstupenky podpoříte i Vy výše uvedený  Nadační fond.  Pro hosty, kteří si tuto vstupenku zakoupí, bude připraven malý dárek a rezervace místa na koncertě na Vaše jméno. 

Přijďte si tedy užít výjimečný a pestrý zámecký večer se sklenkou dobrého vína!!


Oba druhy Vstupenek lze zakoupit pouze přes e-mail – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (tel. 737 256 811)

Na viděnou se těší

Jitka Bláhová